ارقام نقشه

علمی-اجتماعی-ادبی-دانلود نرم افزار-عکس-فیلم-مقاله

نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩۳/۳/٢٤
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩۳/۳/۱٧

اوایل اردیبهشت ماه امثال  قصد خرید شارژ داشتم  که بر حسب  ترافیک خیابان در جلوی  بانک شهر قرار گرفتم. از خودپرداز آن اقدام به خرید 50000ریال شارژ ایرانسل کردم.شب هنگام وقتی این شارژ را وارد کردم. پیغام نا معتبر بودن می آمد. با  ایرانسل تماس گرفتم که گفتند بررسی میکنیم. و پس از یک هفته  گفتند چون ما بابانک شهر قرارداد مستقیم نداریم باید به شعبه بانک مراجعه کنید.

به شعبه بانک مراجعه کردم. و بر حسب تجربه قبلی که ار قبضهای خودپردازداشتم که پس از 3روز نامرئی میشوند یک عکس 8مگا پیکسلی از قبض خود پرداز تهیه و پس از پرینت به بانک تحویل دادم. جالب اینکه معاون بانک مدعی بود خودپرداز ما اصلا شارژ ایرانسل نمیفروشد. سرتان را درد نیاورم در نهایت یک شماره  4 رقمی پاسخ به مشتری به من داد که فقط کلی شارژ برای صحبت با این عوامل کردم که هر کسی ادعا میکرد کاری از دست ما ساخته نیست. از مسئولین شبکه شتاب و ارتباطات سیار  و امور بانکهای جدید تقاضای رسیدگی دارم . ودر اینجا تصویر آن قبض بی اعتبار که فقط از اعتبار کارتم کم کرده را برایتان قرار دادم.

shahr

 
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩۳/٢/٢۱

شعر فوخوس از مرحوم شیون فومنی را دانلود کنید.

brother

 


 
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩٢/۱٢/۱۳

اگر مایل به یک سفر طولانی  با اطمینان هستید از این سایت بی بهره نباشید.بهراه
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩٢/۱٢/٧

در این پست یک تقویم با زمینه ماشینهای اسپرت که متعلق به سایت car.ir "بانک اطلاعات خودرو" میباشد برایتان قرارداده ایم و برای همه دوستان  سال موفقی آرزو میکنیم.  دانلود تقویم93
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩٢/٩/۱۸

هر ساله  درسوم امام در ماه محرم حدود یکصد علامت در اطراف امامزاده حسن کرج جمع میشوند که امسال علی رغم بارندگی شدید این مراسم عاشقانه برقرار بود. که جای بسی تامل در حفظ رسومات تاریخی این سرزمین دارد.
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩٢/٧/٢٩

جهت دریافت کلید تبادل همراه بانک ملت ابتدا به بانکی که حساب دارید مراجعه و پس از دریافت رمز جهت دریافت کلید تبادل  همراه بانک ملت از همین لینک وارد شوید.
نویسنده: فرشید ابی - ۱۳٩٢/٦/۱٦

معمولا کمترین توجه را به پاهایمان داریم. انگار که وظیفه ای جز تحمل وزن ما را به عهده ندارند. با توجه به این عکس خواهید دید که نقاط مختلف کف پای ما چه ارتباط عصبی با سایر اعضای بدن ما دارند.
مطالب قدیمی تر » « مطالب جدیدتر