سالروز نهضت ملی مشروطیت (شرط قانونی)

اینروزها سالروز مشروطیت است . یعنی تقسیم قدرت در ایران با مرزهای شرط و شروط قانونی. اگر به شهر تبریز رفتید حتما به  خانه مشروطه بروید چون  یک دنیا دلهره و تعهد ملی را به یادتان می آورد. و اینکه ما از تبار چه نسل دلیر و شجاعی هستیم.

البته موزه آذربایجان هم در ردیف موزه های معتبر و بزرگ ایران است و کلی  گنجینه های  هزاره های قبل از نقاط مختلف ایران را خواهید دید. وقتی در خانه مشروطیت هستی و مقاومت  مردم تبریز را و فاجعه عاشورا که روسها تعدادی از سران مشروطه را اعدام میکنند. بیش از هر چیزی میفهمیم که چرا کشورمان مثل خیلی از کشورهای منطقه ملوک الطوایفی نیست .یعنی این بها را قبلا دلیران نهضت مشروطیت پرداخت کرده اند.

کاش روزی از این حماسه تاریخی فیلمی برای عرضه به جهانیان ساخته شود .تا شناخت بیشتری از  غیرت ملی ایرانیان داشته باشند.

ن

/ 1 نظر / 29 بازدید
بهترین کسب درآمد اینترنتی

آیا به فکر کسب درآمد از اینترنت بوده اید؟ آيا سايت و وبلاگی داريد ؟ آيا از کسب درآمد های کم اینترنتی خسته شده ايد ؟ آيا به دنبال راهي جديد براي کسب درآمد های بیشتر از اينترنت هستيد ؟ فصل جديدي از کسب درآمد های مطمئن اینترنتی را با ما تجربه کنید... درآمد هاي واقعی اینترنتی در انتظار شماست , کافيست کد ما را در سايت خود قرار داده و از کسب درآمد از اينترنت نهايت لذت را ببريد... پرداخت روزانه و حداقل مبلغ حساب کاربری شما برای درخواست برداشت 1000 تومان (دارای کد های مخصوص بازدهی بیشتر درآمد)