شارژ بی اعتبار

اوایل اردیبهشت ماه امثال  قصد خرید شارژ داشتم  که بر حسب  ترافیک خیابان در جلوی  بانک شهر قرار گرفتم. از خودپرداز آن اقدام به خرید 50000ریال شارژ ایرانسل کردم.شب هنگام وقتی این شارژ را وارد کردم. پیغام نا معتبر بودن می آمد. با  ایرانسل تماس گرفتم که گفتند بررسی میکنیم. و پس از یک هفته  گفتند چون ما بابانک شهر قرارداد مستقیم نداریم باید به شعبه بانک مراجعه کنید.

به شعبه بانک مراجعه کردم. و بر حسب تجربه قبلی که ار قبضهای خودپردازداشتم که پس از 3روز نامرئی میشوند یک عکس 8مگا پیکسلی از قبض خود پرداز تهیه و پس از پرینت به بانک تحویل دادم. جالب اینکه معاون بانک مدعی بود خودپرداز ما اصلا شارژ ایرانسل نمیفروشد. سرتان را درد نیاورم در نهایت یک شماره  4 رقمی پاسخ به مشتری به من داد که فقط کلی شارژ برای صحبت با این عوامل کردم که هر کسی ادعا میکرد کاری از دست ما ساخته نیست. از مسئولین شبکه شتاب و ارتباطات سیار  و امور بانکهای جدید تقاضای رسیدگی دارم . ودر اینجا تصویر آن قبض بی اعتبار که فقط از اعتبار کارتم کم کرده را برایتان قرار دادم.

shahr

 

/ 2 نظر / 29 بازدید
حسین

سلام دوست عزیز شما می تونید از خدمات رایگان بر پایه موبایل مثل آپ استفاده کنید که هم رایگانه و هم تا الان من این مشکل رو باهاش نداشتم به طور مثال از این کد استفاده کنید: * 733 #